DELL Networking Transceiver SFP, 1000BASE-SX


Κατασκευαστής: DELL
Bookmark and Share


Η τρέχουσα βαθμολογία είναι 0,00. Σύνολο ψήφων 0.
 

€133,04 με ΦΠΑ
Προδιαγραφές ΠροϊόντοςΣχόλια προϊόντος
Τύπος συσκευής Module
Επιπρόσθετα SFP Transceiver 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach (SKU : 407-BBOR)
Εγγύηση (μήνες) Lifetime
Κατασκευαστής DELL